Dywany beżowe

Wyświetlanie 1–12 z 146 wyników

Dywany beżowe dostępne są w różnych wzorach, stylach i fakturach. Neutralny beż łatwo komponuje się z innymi kolorami, zarówno przygaszonymi, jak i bardziej nasyconymi. Nietypowe, lecz efektowne zestawienia kolorów znaleźć można w inspirowanej stylem skandynawskim kolekcji New Idea. Nowoczesne i proste w formie wzory znakomicie uzupełnią minimalistyczny wystrój współczesnych wnętrz. Klasyczne wzornictwo oraz eleganckie zestawienia kolorów to cechy wyróżniające kolekcję ALFA. Wysokiej jakości produkty z tej kolekcji zaprezentują się najlepiej jako stylowa dekoracja w tradycyjnie urządzonych wnętrzach.

Model z kolekcji OPTIMAL wyróżnia się miękkim, przyjemny w dotyku runem o wysokości ok. 50 mm. Produkt typu shaggy w eleganckim odcieniu beżu uczyni bardziej przytulnym, a zarazem luksusowym każde wnętrze, takie jak salon lub sypialnia.

Wszystkie prezentowane produkty zostały wykonane solidnie z użyciem wysokogatunkowych materiałów. Odznaczają się wytrzymałością na uszkodzenia, co zapewnia im trwałość na długie lata. Są odporne na ścieranie, ugniatanie i inne odkształcenia. Dodatkowo nie absorbują wilgoci. Dzięki właściwościom antyelektrostatycznym nie elektryzują się i nie stwarzają problemów z utrzymaniem czystości.