Dywany zielone

Wyświetlanie 1–12 z 44 wyników

Dywany zielone dostępne są w różnych kształtach, wzorach, stylach i fakturach. Ze względu na swoje walory użytkowe znajdą swoje miejsce w różnego rodzaju pomieszczeniach, takich jak salon, sypialnia, jadalnia, pokój dziecka, a nawet łazienka. Wysokiej jakości produkty z klasycznej kolekcji ALFA podkreślą stylowy wystrój tradycyjnie urządzonych wnętrz. W tej kolekcji zieleń została skomponowana z innymi, stonowanymi odcieniami tworząc elegancką całość. Nowoczesny dywan zielony z tureckiej kolekcji SUMATRA wyróżnia się gęstością i miękkością runa, którego wysokość osiąga ok. 12 mm. Prosty w formie motyw z dodatkiem zieleni ożywi wygląd niejednego współczesnego wnętrza. Przykuwająca uwagę nasycona zieleń oraz ulubione dziecięce motywy to interesująca propozycja z kolekcji KIDS, która powstała z myślą o pokoju chłopca.

Wszystkie produkty charakteryzują się solidnym wykonaniem, co gwarantuje trwałość na długie lata. Są odporne na ścieranie i ugniatanie. Ponadto nie wchłaniają wilgoci z powietrza. Dzięki właściwościom antyelektrostatycznym zabiegi czyszczące nie wymagają dużej ilości czasu ani wysiłku.

Produkty są dostępne w kilku rozmiarach umożliwiających dokonanie właściwego wyboru zgodnie z indywidualnymi potrzebami.