Dywany 100x200

Wyświetlanie 1–12 z 52 wyników

Dywan 100 x 200 w kształcie prostokąta lub owalu będzie praktyczną dekoracją, która najlepiej sprawdzi się w niewielkich, wąskich pomieszczeniach, takich jak przedpokój. Znajdzie swoje zastosowanie w salonie lub w sypialni, zarówno pojedynczo, jak też w kompozycji. Prezentowane dywany 100 x 200 stanowią część kolekcji ALFA. Są to oryginalne produkty belgijskie, których jakość wykonania gwarantuje wysoką trwałość i bardzo dobre właściwości mechaniczne. Odznaczają się odpornością na ścieranie i odkształcenia pod wpływem ugniatania. Ponadto nie absorbują wilgoci z powietrza. Dzięki tym cechom spełnią swoją funkcję w różnego rodzaju pomieszczeniach, nawet w przedpokoju.
Za sprawą właściwości antyelektrostatycznych są łatwe do utrzymania w czystości. Bez problemu poddają się zabiegom czyszczącym, takim jak trzepanie, odkurzanie lub pranie specjalistycznym szamponem.
W tym wariancie kolorystycznych znaleźć można tradycyjne motywy florystyczne, geometryczne i orientalne, jak też abstrakcje. Stonowana, elegancka kolorystyka dodatkowo podkreśli stylowy charakter wnętrza. Różnorodność wzorów i kształtów zapewnia możliwość odpowiedniego produktu nawet do pomieszczenia nawet o nieproporcjonalnych wymiarach.