Dywany 140x200

Wyświetlanie 1–12 z 147 wyników

Dywan 140 x 200 pasuje zarówno do mniejszych, jak i większych pomieszczeń. Dobrany odpowiednio do powierzchni oraz do sposobu umeblowania produkt będzie nie tylko elementem dekoracyjnym wystroju. Może znacznie ułatwić funkcjonalne korzystanie z pomieszczeń takich salon, sypialnia lub przestrzeń jadalno – kuchenna.
Dywany 140 x 200 pochodzą z belgijskich kolekcji New Idea i Royal. Zostały wykonane z użyciem wysokogatunkowych materiałów. Charakteryzują się bardzo korzystnymi właściwościami użytkowymi, które przedłużają ich trwałość na długie lata. Są odporne na ścieranie, ugniatanie oraz na inne uszkodzenia mechaniczne. Ponadto nie wchłaniają wilgoci z powietrza. Dodatkowy atut stanowią właściwości antyelektrostatyczne, które zabezpieczają przed elektryzowaniem. W efekcie prezentowane produkty są łatwe do utrzymania w czystości.
Produkty z obydwu kolekcji odzaczają się się nowoczesnymi wzorami oraz prostymi w formie, modnymi motywami. Kolekcja New Idea przykuwa uwagę ciekawymi i niezwykle efektownymi połączeniami kolorów, które w większości zostały zainspirowane stylem skandynawskim.Wyraziste wzory oraz designerski sposób wykończenia to charakterystyczne cechy wyróżniające kolekcję Royal. Prezentowane modele znakomicie podkreślą minimalistyczny charakter wystroju nowoczesnych wnętrz.