Dywany 270x360

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Duży dywan 270 x 360 będzie wyrazistym i przykuwającym uwagę elementem dekoracyjnym w każdym przestronnym wnętrzu. Odpowiednio dopasowany produkt pomoże w zaaranżowaniu powierzchni użytkowej i zniweluje wrażenie pustki. Dodatkowo zabezpieczy podłogę przed zniszczeniem w trakcie codziennego użytkowania.
Prezentowane dywany 270 x 360 wchodzą w skład klasycznej kolekcji ALFA. Oryginalne belgijskie produkty wykonane zostały zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Od znaczają się trwałością i bardzo dobrymi właściwościami mechanicznymi. Są odporne na ścieranie, ugniatanie i inne uszkodzenia. Nie absorbują wilgoci z powietrza. Ważną zaletę stanowią właściwości antyelektrostatyczne, dzięki którym produkty nie elektryzują się i są łatwe w utrzymaniu czystości.
Bez trudności poddają się zabiegom czyszczącym, takim jak odkurzanie lub pranie specjalistycznymi środkami. Prezentowane modelecharakteryzują się klasycznym i niezwykle efektownym wzornictwem. Tradycyjne motywy w połączeniu z elegancką kolorystyką podkreślą stylowy charakter salonu, jadalni, sypialni lub gabinetu.