Dywany żółte

Wyświetlanie 1–12 z 56 wyników

Dywany żółte charakteryzują się efektownym doborem kolorów oraz prostym w formie wzornictwem. Dywan żółty najlepiej zaprezentuje się jako praktyczna dekoracja w nowoczesnych wnętrzach zaaranżowanych w stylistyce minimalistycznej.

W tej wersjii kolorystycznej przeważają produkty tureckie, wśród których na pierwszy plan wysuwa się kolekcja MOZART. Produkty z tej kolekcji odznaczają się miękkim i przyjemnym w dotyku runem o wysokości ok. 12 mm. Pozostałe modele pochodzą z kolekcji SUMATRA i z belgijskiej kolekcji New Idea, która wyróżnia się oryginalnymi zestawieniami kolorów.

Wszystkie prezentowane produkty odznaczają się wysoką jakością wykonania z wykorzystaniem trwałych materiałów o bardzo dobrych właściwościach mechanicznych. Są odporne na ścieranie, na ugniatanie i na szkodliwe działanie wilgoci. Za sprawą właściwości antyelektrostatycznych nie elektryzują się w trakcie użytkowania. Utrzymanie czystości nie stanowi problemu – odkurzanie i czyszczenie nie wymagają dużego nakładu czasu ani pracy.