Dywany 200x300

Wyświetlanie 1–12 z 71 wyników

Dywan 200 x 300 w regularnym kształcie prostokąta lub owalu łatwo dopasuje się do każdego pomieszczenia o większej powierzchni. Dobrze dobrany produkt w tym rozmiarze spełnia funkcję zarówno dekoracyjną, jak i praktyczną. Nie tylko ozdobi wnętrze, ale jednocześnie ochroni przed chłodem i zabezpieczy podłogę przed uszkodzeniami.
Prezentowane dywany 200 x 300 w całości pochodzą z belgijskiej kolekcji ALFA.Produkty z tej kolekcji wyróżniają się wysokąjakością wykonania i trwałością. Przykuwają uwagę klasycznymi wzorami, które zostały dopracowane w każdym szczególe. Produkty są odporne na ścieranie i na odkształcenia, dzięki czemu cieszą swoim wyglądem przez długie lata. Dodatkową zaletą jest odporność na szkodliwe działąnie wilgoci. Dzięki dużym walorom użytkowym produkty w tym rozmiarze sprawdzą się dobrze w każdych niemalże warunkach. Za sprawą właściwości antyelektrostatycznych są łatwe do utrzymania w czystości.
Produkty w tej wersji rozmiarowej zachwycają klasycznym i ekskluzywnym wzornictwem. W bogatej gamie wzorów znaleźć można tradycyjne motywy florystyczne, geometryczne oraz orientalne, jak również abstrakcje. W palecie kolorów dominują stonowane, neutralne odcienie, które nadają całości elegancki charakter.